Imię i nazwisko: ks. Krzysztof Kołtunowicz

Motto życiowe: “Jeśli kto chce iść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech co dnia bierze krzyż swój i niech Mnie naśladuje”. /Łk 9,23/

Zainteresowania: fast foody, książki, instagram, malarstwo.

Na czym grasz/śpiewasz/co robisz w zespole i jak się tam znalazłeś? W zespole gram na basie (wcześniej gitara i perkusja, ale nie trzymałem tempa, a poza tym ks. Mateusz Czernik lepiej gra na perkusji. W tym wypadku uczeń przerósł mistrza, choć czasami na próbach się wymieniamy). W zespole znalazłem się, bo chłopaki w seminarium mówili: “dawaj graj”. Posłuchałem i bardzo im za to dziękuję.

Największe marzenie: ciągle kochać Boga, być dobrym księdzem, zwiedzić British Museum.

Ulubiony zespół: Dżem, Luxtorpeda, TSA, Voo Voo, Raz Dwa Trzy, Dorota Miśkiewicz, SDM, Anna Maria Jopek, Richard Bona, Kenny G, Michael Buble, Jamiroquai, Katie Melua, Poluzjanci, Patterns, Cree, Leszek Możdżer, ZAZ, Kortez, Paweł Domagała, Dawid Podsiadło, Happysad, Republika, Hey, Alicetea, JMS, Cała Góra Barwinków, Maleo, 2TM23, John Porter, Sławek Wierzcholski, Ralph Kamiński, Ścianka, Krzysztof Zalewski, Chłopcy Z Placu Broni, Jaromir Nohavica, Dawid Landa, Dawid Hallmann, Kapela Ze Wsi Warszawa, Warszawska Orkiestra Sentymentalna, 30daysoffline, Marek Dyjak i wielu innych. No i jeszcze polski rap, zwłaszcza radomscy raperzy: Kotzi, Wieczny, PZM – Prosto Z Mostu.